Top

HakkımızdaGELECEK HEDEFİ OLANINDIR


HEDEF AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI

Hedef Akademi, 2015 yılından bu yana uzman akademisyen ve öğretici kadrosu ile yüzlerce öğrencinin istediği kariyer meslek sınavlarını kazandırmış, üstün başarılara imza atmıştır ve bu anlayışla da yoluna devam edecektir.
Üniversiteden mezun olduktan sonra KPSS ve Kamu Kurum ve Banka sınavlarına hazırlık süreci her geçen gün biraz daha zorlaşmaktadır. Kariyer meslek sınavlarına ve Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) hazırlanma konusun da mezunların yeterli bilgiye sahip olmadıkları görülmekte, uzman kişi veya tecrübeleriyle kendini kanıtlamış yetkin kurumlar tarafından rehberlik ve destek alma ihtiyacı olduğu gözlemlenmektedir.

Hedef Akademi eğitim kurumları; KPSS A, KPSS B, YÖS, KAYMAKAMLIK, SAYIŞTAY, ADLİ-İDARİ HAKİMLİK, SMMM, ALES, DGS, AÖF Sınavlarına yönelik kaliteli eğitim veren köklü bir kuruluştur.

HEDEF AKADEMİ’DE
– KPSS A grubu (lisans için) (uzman, müfettiş, kaymakam, kontrolör, denetmen, raportör, denetçi, murakıp)
– KPSS B Grubu (lisans, önlisans ve lise için) (Normal memurluk; bilgisayar işletmeni, VHKİ, yazılımcı, mühendis, tekniker, hemşire, kaloriferci, hizmetli, gassal, odyolog, psikolog, sosyolog, sosyal çalışmacı, ebe, sağlık memuru, ambar memuru, kütüphaneci, şoför, avukat, santral memuru, daktilograf, güvenlik memuru)
KPSS Genel Kültür – Genel Yetenek, ALES, DGS, İşletme, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, İcra Müdürlüğü, Vergi Dairesi Müdürlüğü Adli Hâkimlik ve İdari Hâkimlik programları verilecektir. Programlarımız katılımcıların tercihine göre hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonu periyotları olarak yürütülmektedir.

Hedef Akademi’de sizin çalışma prensip ve saatlerinize göre uygun bir program mutlaka vardır. Hedef Akademi internet sayfasında www.hedefakademi.com.tr; devam eden ve başlayacak olan programlarımız, hakkında bilgilere ulaşmak mümkün. Sizleri Akademisyen ve uzman öğretici kadromuzla tanışmaya bekliyoruz.
Kurumumuzda Test ve Yazılı Sınavlara Yönelik Eğitim Verilmektedir.
KPSS ve Kurum Sınavlarına Yönelik Kaynaklar Ücretsiz Verilmektedir.
Alan Bilgisi 10 Adet Çözümlü Deneme Sınavı Yapılmaktadır.
Genel Yetenek & Genel Kültür ortalama 30-40 Adet Çözümlü Deneme Sınavı Yapılmaktadır.
Öğrencilerimize Ücretsiz Genel Tekrar ve Soru Çözümleri Dersleri Yapılmaktadır.

Vizyonumuz


Alanında uzman kadromuz ile öğrencilerimizin en iyi dereceleri almasını sağlayarak eğitimdeki başarılarına ortak olmak ve en kaliteli eğitimi veren kurum olarak tercih edilmek hedeflerimizdendir.

Misyonumuz


Uzman ve ders çalışmayı sevdiren eğitmenlerimiz ile hayalleri gerçekleştirmekte bir adım olmak, her daim öğrencilerimize destek olmak ve gelecekleri için en iyi şekilde eğitim vermek esaslarımızdandır.
Kurumumuza yapacağınız iş başvuruları için, Çorlu Şube ile irtibata geçip CV' lerinizi ulaştırabilir veya İnsan Kaynakları kısmında CV oluşturabilirsiniz.
WhatsappWhatsapp