Top

DGS

Türkiyenin En Nitelikli DGS Eğitim Sistemi

DGS’ye yönelik geliştirilmiş en nitelikli ve en doyurucu eğitim programı sayesinde sınava hazırlanma şansına sahip olacaksınız.


Matematiği Zayıf Olanlara “Temel Matematik Programı”

Matematik konusunda çoğu adayda var olan ön yargıları yok eden, işlem hatalarınızı sıfıra indiren program. Bu sayede çoğu adaya göre yarışa bir adım önde başlayacaksınız.


DGS’ye özel öğretmen kadrosu

DGS’nin soru yapısı diğer sınavlara göre daha farklıdır. Bu nedenle tecrübeli/özel öğretmenlerimiz ile sınava en iyi şekilde hazırlanacaksınız.


Farklı gruplarda ders telafi imkânı

DGS kurslarımızda, herhangi bir sebepten dolayı katılamadığınız dersleri farklı gruplarımızda derse girerek telafi edebilirsiniz.


Matematik Seviyelerine Uygun Sınıflar

Kendinizle aynı seviyede olan adaylarla eğitim alabilmeniz için sınıflarımızı matematik seviyesine uygun olarak ayırıyoruz.


Haftanın Her Günü Bire-bir Soru Çözümleri

Bire-bir programlarımız sayesinde yapamadığınız soruları öğretmenlerimize sorabilme şansına sahip olacaksınız.


Her Hafta Akıl Yürütme ( Sayısal- Sözel) ve Zeka  Oyunları Etkinlikleri.

Kurumumuzda Akıl Yürütme (Sözel ve Sayısal) ve Zeka Oyunları Alanında Uzmanlaşmış Hoca Kadromuzla Sizleri DGS sınavında karşınıza çıkacak tüm soru çeşitlerine göre eksiksiz olarak hazırlıyoruz.


25 adet DGS Türkiye Geneli Denemesi

Yaptığımız deneme sınavları sayesinde hem eksik olduğunuz noktaları belirleyeceksiniz hem de sınava yönelik stratejiler geliştirebileceksiniz. Bu sınavlar sayesinde Türkiye sıralamanızı görebileceksiniz.


Ek Olarak 5 Adet Performans Değerlendirme Sınavı

Bu sınavlar konuların işlendiği yere kadar yapılacağı için mevcut durumunuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceksiniz.


Haziran-Temmuz Aylarında Yaz Kampı

  Konu tekrarları, soru çözümleri ve deneme sınavları sayesinde son dönemeçte ne durumda olduğunuzu rahatça öğrenebileceksiniz.


Haziran-Temmuz Aylarında Tatbikat Deneme Sınavları

Sınava 1 Ay kala Sınav Tatbikatı ve Tatbikat Denemelerimiz Başlar Sınav Haftasına Kadar Devam Etmektedir. Toplamda 10 Adet Tatbikat Denemesi Yapılacaktır.


DGS Sonrası Ücretsiz Tercih Danışmanlığı

Sınav sonrasındaki en önemli süreçlerden biri tercih aşamasıdır. Kendi hazırladığımız tercih robotu sayesinde geleceğinizi belirleyen bu önemli süreçte kolayca tercih yapabileceksiniz.


2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemine DGS Kurs Kayıtlarımız Avantajlı Fiyatlarla Devam Ediyor.

Kurslarımız Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Eğitim Danışmanlarımızı Arayabilir veya Önkayıt Başvuru Formunu Doldurabilirsiniz...

DGS yi Uzman Kadro ve Yayınlarımızla Kazanacaksınız.

WhatsappWhatsapp